Možná se chceš na něco zeptat.
Rádi ti odpovíme...

Ne, délka praxe pro nás není podstatná. Někdo si osvojí za půl roku to, na co jinému nestačí deset let, které si pak hrdě píše do cívíčka.

Ano, očekáváme, že tomu budeš dávat víc času, než je pracovní doba. Ne proto, že jsme nějací otrokáři, ale protože ty sám chceš! Prostě tě to baví. Píšeš si hodiny, když se věnuješ svému koníčku?

No, máš pravdu. Nezní to úplně standardně, ale "ochránce" v titulu té pozice vychází z významu slova "patron" - ochránce. A my určitě ochránci firemního IT jsme! No question about it!

Správně! Pojďme už konkrétně, jaké minimální profesní schopnosti od tebe očekáváme. Za prvé znalost firemního IT prostředí, například active directory (správa uživatelů, skupin, skupinových politik, oprávnění), mailový server (MS Exchange, Office 365, IMAP/POP), nastavení sítě (VLAN, FW, VPN, L7 FW). Na admin úrovni bys pak měl používat ESET, FortiNet, Veeam, Synology, TeamViewer, Dell, MikroTik, HPE, SolarWinds MSP, Ubiquiti, HIKVision, Hyper-V, Office 365, MS Azure, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Sharepoint, Microsoft SQL Server. S těmito technologiemi pracujeme a budeš i ty, takže čím víc toho už umíš, tím lepší bude tvůj začátek.

To asi ne. Jestli jsi typ introvertní robot, tak to raděj zkus jinde. My jsme stále v kontaktu s klienty. U nás lidé mluví s lidmi. Očekáváme, že na téhle pozici budeš umět se zákazníkem problém probrat a případné řešení mu vysvětlit tak, aby to pochopil. Nehrajeme si na nějaké mágy IT.

Žádný problém, mluvme o penězích! Orientačně u nás juniorní kolegové nastupují za 34.000 Kč hrubého. K tomu si připočti odměny za dobře odvedenou práci a proaktivní přístup, což jsou podařené projekty, víkendové realizace u zákazníka, výjezdy při řešení ransomware a podobně. Odměny ti ke mzdě můžou vydělat další třeba dvacku.

Tvoje profesní budoucnost u nás? Když budeš opravdu dobrý, máš možnost rychlého růstu. A to jak v rámci pozice a platu, tak náročnosti zadávaných pracovních úkolů. Takže neboj, porosteš i odborně... PATRON-IT je menší tým, který chce v ochraně a správě IT patřit mezi absolutní špičku!

Co ti nabízíme?

Je toho hodně. Klidně zavolej a zeptej se, co by tě zajímalo. Pár věcí vykopneme - nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou, flexibilní pracovní dobu, kterou si s kolegy naplánujete mezi sebou, i dobrovolné přesčasy a pak je na tobě, jestli si jen necháš proplatit, nebo využiješ jako volno navíc.

Hromadu nových zkušeností - spravujeme totiž IT zákazníkům z různých oborů o různé velikosti, a to se vší poctivostí a precizností! Jestli tě baví IT bezpečnost, tak jako Computer Security Incident Response Team (CSIRT) s námi můžeš pomáhat firmám vyřešit kyberútoky.

Na otestování ti rádi pořídíme nové technologické „hračky“. Přispějeme ti na nákup elektroniky, těšit se můžeš na interní školení od jednatele a etického hackera Martina Hallera i na externí přednášky od dalších skvělých lidí z IT oboru.

Čeká tě tu fajn kolektiv stejně smýšlejících lidí i uznání za dobře odvedenou práci.

Budeme rádi, když se u nás zastavíš na návštěvu – seznámíš se s kolegy, zažiješ, jak pracujeme, a zjistíš, co konkrétního čeká tebe.

BUĎ PATRONEM AJ TY

Pošli nám cívíčko, nebo odkaz na Linkedin. My se ti do 7 dnů ozveme, co podnikneme dál.

Těšíme se!
Lucie a IT tým PATRON-IT

Poslat životopis na kariera@patron-it.cz

Jak tuto pozici vidí naši
kolegové

Budou to již 4 roky od mého nástupu do společnosti PATRON-IT. Za tu dobu jsem byl svědkem mnohých změn, které vždy vedly ke zlepšení pracovních podmínek. Nemám rád stereotyp a naopak jdu vstříc novým výzvám. A to je přesně to, co mi práce na technické podpoře zaručuje. Nabité vědomosti lze zužitkovat v projektech a v jejich realizacích. Přičemž důležitým aspektem pro dosažení úspěchu je i kvalitní team lidí, který zde rozhodně máme.

Filip Semerák

Filip Semerák
IT správce