Do IT týmu v Hradci Králové hledáme nového kolegu, IT nadšence jako jsme my, který pracuje s technologiemi postavenými na platformě Microsoft.

Jsme menší tým IT profesionálů i nadšenců a v ochraně a správě IT chceme patřit mezi absolutní špičku. Charakterizuje nás startupové prostředí, kde je vše na domluvě a rozhodování je rychlé.

Hledáme IT nadšence, který:

 • Spravuje firemní IT prostředí: active directory (správa uživatelů, skupin, skupinových politik, oprávnění), mailový server (MS Exchange, Office 365, IMAP/POP), nastavení sítě (VLAN, FW, VPN, L7 FW). Ví, jak se správně zákazníka na problém zeptat. Zvládne i zapeklité potíže, když se věci chovají jinak, než se očekává.
 • Chce dělat práci pořádně a kvalitně. Testuje novinky, vzdělává se, je to fanoušek světa IT, v němž by rád rozvíjel své znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.
 • S těmito technologiemi pracujeme a budete i vy, takže čím víc toho už umíte, tím lepší bude váš začátek: ESET, FortiNet, Veeam, Synology, TeamViewer, Dell, MikroTik, HPE, SolarWinds MSP, Ubiquiti, HIKVision, Hyper-V, Office 365, MS Azure, Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Sharepoint, Microsoft SQL Server.

Co na nového kolegu čeká:

 • Po nástupu začnete řešit požadavky běžné na supportu. Seznámíte se tak s naším prostředím a načerpáte užitečné best practices.
 • Naši IT správci pracují v menších skupinkách 2-3 lidí s portfoliem svěřených firemních zákazníků, se kterými se dobře znají. Požadavky zákazníků dokážeme vyřešit rychle a spolehlivě, takže často slýcháme pochvalu a poděkování.
 • Postupně se zaučíte na IT projekty. Např. nasazení nového serveru, návrh nové síťové infrastruktury, migrace zákazníka do Office 365, zabezpečení celé firemní sítě, vyšetřování útoku ransomware. U nás je mnoho příležitostí a náročnost projektů nekonečná.
 • Stávající kolegové vám se vším rádi pomohou. Postup v pracovním zařazení se bude odvíjet od vašich startovních znalostí, zkušeností a chuti se rozvíjet.

Jak je to s praxí a mzdou?

 • Hledáme kolegy, kteří mají alespoň 2 roky praxe se správou firemního IT prostředí, aby mohli u nás nastoupit a začít pracovat. Delší praxe je výhodou. Ale více si ceníme reálných znalosti, zkušeností a přístupu k práci. Hledáme kolegy, které IT obor baví a chtějí se znalostně posouvat.
 • Mzda se odvíjí od toho, co umíte a jak jste aktivní. Orientačně u nás kolegové nastupují za 34 500 – 55 000 Kč hrubého. Odměňujeme také za dobře odvedenou práci a proaktivní přístup, což jsou podařené projekty, víkendové realizace u zákazníka, výjezdy při řešení ransomware a podobně. Mzdy pravidelně navyšujeme.
 • Vaše profesní budoucnost u nás? Když budete opravdu dobrý, máte možnost rychlého růstu. A to jak v rámci pozice a mzdy, tak náročnosti zadávaných pracovních úkolů. Takže nebojte, porostete i odborně.

Co vám nabízíme:

 • Je toho hodně. Klidně zavolejte a zeptejte se, co by vás zajímalo. Pár věcí vykopneme – nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou, flexibilní pracovní dobu, kterou si s kolegy naplánujete mezi sebou, i placené přesčasy (většinou dobrovolné) a pak je na vás, jestli si je necháte proplatit, nebo využijete jako volno navíc.
 • Hromadu nových zkušeností – spravujeme totiž IT zákazníkům z různých oborů o různé velikosti. Láká vás IT bezpečnost? Jako Computer Security Incident Response Team (CSIRT) pomáháme firmám vyřešit kyberútoky.
 • Na otestování pořizujeme nové technologické „hračky“. Přispějeme vám na nákup elektroniky, těšit se můžete na interní školení od jednatele a etického hackera Martina Hallera i na externí přednášky od dalších skvělých lidí z IT oboru.
 • Čeká vás tu fajn kolektiv stejně smýšlejících lidí i uznání za dobře odvedenou práci.

Budeme rádi, když se u nás zastavíte na návštěvu, seznámíte se s kolegy, zažijete, jak pracujeme a co konkrétního čeká vás.

"BUĎ PATRONEM AJ TY"

Pošlete nám cívíčko, nebo odkaz na Linkedin. My se vám do 7 dnů ozveme, co podnikneme dál.

Těšíme se!
Lucie a IT tým PATRON-IT

Poslat životopis na kariera@patron-it.cz

Jak tuto pozici vidí naši
kolegové

Budou to již 4 roky od mého nástupu do společnosti PATRON-IT. Za tu dobu jsem byl svědkem mnohých změn, které vždy vedly ke zlepšení pracovních podmínek. Nemám rád stereotyp a naopak jdu vstříc novým výzvám. A to je přesně to, co mi práce na technické podpoře zaručuje. Nabité vědomosti lze zužitkovat v projektech a v jejich realizacích. Přičemž důležitým aspektem pro dosažení úspěchu je i kvalitní team lidí, který zde rozhodně máme.

Filip Semerák

Filip Semerák
IT správce