Kam míříme?

 • Chceme dělat tu nejlepší správu sítě hodnou 21. století.
 • Chceme být luxusní značkou (nebýt nejlevnější, ale být těmi, o kterých se ví, že když něco dělají, existuje jen úspěch).
 • Chceme čím dál častěji spolupracovat s firmami, které mají interní IT oddělení a poskytovat jim konzultace.
 • Chceme přispět ke zlepšování IT prostředí, protože jen 8 % českých firem dělá IT správně.
 • Do 3 let chceme rozšířit hradecký tým na 16 lidí.

Proklepněte si nás

Na Martinhaller.cz se dozvíte o našem know-how, že děláme IT jako Baťa cvičky nebo jak jsme přednášeli na HackerFest 2018.

Přečtěte si článek o lidech v PATRON-IT nebo jak u nás funguje technická podpora.

Zapátrejte na facebooku.

Zeptali jsme se našich kolegů
„Co oceňujete na práci v PATRON-IT?“

„Oceňuji férové jednání jak ze strany svých kolegů, tak i nadřízených. Vím, že se na ně mohu spolehnout a v případě potřeby mi vždy ochotně a rádi poradí. Všichni táhneme za jeden provaz.“
„Líbí se mi "drive" firmy. Neustále se posouváme vpřed, jsme lepší a lepší a u inovací není od nápadu k realizaci příliš daleko. V práci mám okolo sebe skvělé kolegy, na které se mohu spolehnout a panuje u nás dobrá nálada.“
„Perfektní team lidí, profesionalitu naší práce, vyspělost technologií, které používáme, a znalosti, ke kterým máme přístup. Všichni mají kompetence a zodpovědnost. Nekorporátní přístup – vše záleží na domluvě.“
„Příjemné a ochotné kolegy, dobrou atmosféru na pracovišti a pěkné, moderní kanceláře.“
„Upřímnost. Co se slíbí, to se dodrží. Všichni jsme přátelé, co si pomáhají. Finanční i nefinanční uznání za práci. Možnost rozvíjet se v tom, co nás zajímá a baví. Profesionální komunikaci i směrem k zákazníkům. Člověk je hrdý na to, kde pracuje.“
„Uznání za odvedenou práci. Komunikace a dodržení stanovených podmínek. Možnost seberealizace.“
„Příjemné pracovní prostředí a atmosféra, nadřízení, kteří nejsou debilové :)). Férový přístup od kolegů i nadřízených, kterým mohu věřit. Nespíme na vavřínech a posouváme sebe a technologie.“
Co bychom měli jako zaměstnavatel zlepšit, se dozvíte v hodnocení firem na Atmoskop.cz

Číháte na změnu?
Na tuto pozici právě nabíráme!

 • Správce sítě, který chce být uznáván za svoji práci a chce získat více příležitostí k rozvoji

  Pokud si na současném místě říkáte, že by bylo fajn, kdyby někdo ocenil vaši práci a dal vám příležitost zapojit se do zajímavých projektů, tato pozice by vás mohla zajímat.

  DoHradce Králové k sobě hledáme kolegu, který chce dělat tu nejlepší správu sítě hodnou 21. století, láká ho oblast IT bezpečnosti, chce získat know-how z různých síťových prostředí a hledá dlouhodobé zaměstnání, aby mohl růst k vedení vlastních projektů.

  Kdo jsme?

  Jsme malý (v hradeckých kancelářích je nás 10) a mladý (21–39 let) IT tým. Nemáme soutěživé prostředí, ale přátelské. Sdílíme informace, zkušenosti, pomáháme si na projektech. Nemáme mezi sebou blbce. Jsme upřímní vůči sobě, vedení i našim zákazníkům.

  Považujeme se za stabilní firmu a možná vás zaujme, jak pokročilé a propracované technologie používáme. Vůči našim zákazníkům jsme se zavázali problémům předcházet. Máme k tomu přizpůsobený monitorovací systém, který každých pár minut překontroluje sítě našich zákazníků odshora dolů (tohle všechno umí). Využíváme centrálních konzolí pro efektivní správu (ESET SMC, Ubiquiti Unifi controller, Fortinet FortiAnalyzer), nejnovější systémy/HW (většina PC po naší správou má Windows 10, třetina serverů Windows Server 2016 a naprostá většina PC je již na SSD) a zároveň se zaměřujeme na zabezpečení (nasazujeme FortiGate routery, máme compliance kontroly/reporty, pravidelně se mezi sebou školíme a vzděláváme).

  Na support nám volají a píší jen firemní zákazníci, které známe a máme s nimi dlouhodobý vztah. Pomáháme jim vyřešit jejich IT požadavky. S nepodnikatelskými zákazníky nepracujeme vůbec.

  Jak si představujeme vás?

  Až k nám nastoupíte, seznámíte se s novým prostředím a začnete řešit běžné problémy: aktualizaci serverů, zakládání doménových uživatelů, úpravu skupinových politik, nastavování/migrování e-mailů, firewallová pravidla, pomalé programy, zavirované počítače. Budete se tak seznamovat s "rukopisem" PATRONU, od kolegů načerpáte jejich i firemní best practices. Každý den se budete znalostně posouvat a spolu s tím získávat větší důvěru a samostatnost.

  Tuto práci ale nejde dělat bez předchozích zkušeností na odbodné pozici - alespoň 2 roky.

  Do dvou let počítejte s vlastními projekty. Jako první třeba povedete realizaci IT infrastruktury u nového zákazníka o velikosti 15 PC, 1 fyzický server, 2 virtuální servery a bezpečnostní router FortiGate.

  Na co se můžete těšit?

  • Vždy se budeme snažit, abyste měl férovou mzdu. Nastoupíte u nás za 33 400 Kč hrubého a spolu s vašimi schopnostmi bude mzda růst. S navýšením se nemusíte připomínat, budeme to dělat automaticky sami. K tomu odměníme, když se vám něco podaří nebo v práci zůstanete přesčas.
  • Budeme si vážit vaší práce, protože moc dobře víme, že bez našich lidí bychom nebyli tam, kde jsme. Naším přáním je, aby každý v týmu dělal práci, která ho baví a my mu pomohli se v tom uplatnit.
  • Budeme vám věřit, když řeknete, že to zvládnete, případně se obrátíte na kolegy, kteří vám poradí. Postavíme se za vás, když se něco pokazí. Nebudeme po vás chtít vyplňovat zbytečné tabulky.
  • Pracovní dobu máme od 8 do 16 hod. včetně pauzy na oběd (obědy nám vozí kolegyně, nebo si je nosíme sami z domu a ohříváme v kuchyňce). Začátek práce si určíte sám (či po dohodě s kolegy) a o to dřív/později skončíte.
  • Stolní fotbálek u nás nenajdete. Kolegové spíše oceňují bezplatné parkování u budovy nebo hraní s technologiemi, které je nejvíce zajímají (když vás nějaká technologie zaujme a budete si jí chtít otestovat, koupíme vám k tomu „hračky“).

  Jestli práce odpovídá tomu, co vás baví a zajímá, budeme rádi, když nám o sobě dáte vědět. Prosím, pošlete nám krátký popis „nejzajímavějšího, nebo nejsložitějšího problému, jaký jste zatím (vy)řešil“ a k tomu přiložte CV. Vašeho předchozího zaměstnavatele kontaktovat nebudeme a vám se ozveme do 7 dnů, co podnikneme dál…

  Budeme se těšit, pokud si to k nám přijdete nejprve na pár hodin nebo na den obhlédnout, seznámíte se s kolegy, zažijete, jak pracujeme a co konkrétně budete dělat vy. Neváhejte nám napsat, uděláme vám osobní den otevřených dveří.

Co od nás můžete očekávat?

Prosím, pošlete nám krátký popis „nejzajímavějšího, nebo nejsložitějšího problému, jaký jste zatím (vy)řešil“ a k tomu přiložte CV.

Vašeho předchozího zaměstnavatele kontaktovat nebudeme a vám se ozveme do 7 dnů, co podnikneme dál…

Přátelská rozprava probíhá na hradecké pobočce v popracovních hodinách (po 16. h.) Včetně prohlídky našich kanceláří spolu strávíme 1 hodinu.

Přijďte si to k nám obhlédnout na pár hodin. Seznámíte se s kolegy, zažijete, jak pracujeme a co konkrétně byste dělal vy.

Jestli bude práce odpovídat tomu, co vás baví a zajímá, plácneme si na spolupráci 😀.

Budeme se na vás těšit v Hradci Králové

HRADECKÁ POLIKLINIKA III, Třída Edvarda Beneše 1549/34, 500 12 (naplánujte si k nám cestu)